Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


LUDWIKA 


8 Września 


6 Sierpnia 


IZA 


13 Lutego 


 
30 Czerwca

Praktyczny, sprytny, umie wykorzystać okazje życiowe i zdobywaćmajątek. Dzięki swym wystąpieniom publicznym łatwo jedna sobiezwolenników i zyskuje sympatię. Zwłaszcza potrafi sobie umiejętniepozyskać zwolenników w sferach robotniczych. W sprawach publicznychpotrafi umiejętnie

  dawać sobie radę - zarówno jak i w zawodach, którepolegają na wielu zmianach i szybkim obrocie pieniędzy. Może być dobrymdziennikarzem, gdyż lubi wszystkim opowiadać o tym, co wie o innych.Prawdę powiedziawszy - dzięki tej swej nadmiernej gadatliwości - możenawet wielu osobom zaszkodzić. Ponieważ jest zwolennikiem posłuszeństwai karności wojskowej, może w armii liczyć również na powodzenie. Co mugrozi? Pobłaża sobie i nie krępuje się w dążeniu do zadowolenia swychzmysłów. Łatwo też przychodzi osobom płci odmiennej go usidlić - przezco jego szczęście rodzinne może być narażone na szwank. W życiuzazwyczaj czekają go jakieś skryte miłostki i przygody niezwykłe. Wmałżeństwie czekają człowieka tak urodzonego nieporozumienia. Niechajsię stara opanować swą zmysłowość, aby uniknąć przykrości domowych.Najlepsze małżeństwo - z osobami, które urodziły się od dnia 22października do dnia 21 listopada i od dnia 19 lutego do dnia 20 marca.Wady. Myśli swe potrafi ukrywać bardzo umiejętnie. Jest nieszczery inie można mu wierzyć. Kobieta tak urodzona - niechaj się strzeżeniebezpiecznej przygody miłosnej.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->