Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


31 Marca 


27 Lipca 


27 Stycznia 


1 Czerwca 


24 Stycznia 


 
1 Lipca

Chociaż jego umysł jest bardzo aktywny, ambicje życiowe są niewielkie.Jest to wrażliwy, nieraz niezdecydowany człowiek, lubiący podróże izmiany - o dość skromnych upodobaniach. Chociaż potrafi być wymownym,usposobienie ma dość bojaźliwe. Serce jego wypełnia wrodzona dobroć.Nie jest

  bynajmniej agresywnym - a nawet czasami brak mu pewnościsiebie - mimo to jednak życie jego obfituje w dobre uczynki. W tensposób skromny, nie wysuwając się na pierwsze miejsce - potrafi dokonaćwielkich rzeczy. Podobny jest do nisko położonej doliny górskiej, któraprzynosi obfite urodzaje, gdy otaczające ją dookoła szczyty wyniosłe -są bezpłodne. Lubi porządek i akuratność. Z zamiłowaniem studiuje prawoi może być zdolnym prawnikiem lub dobrym detektywem. Jako człowiekpraktyczny - umie się urządzać w życiu, jest pilny i oszczędny. Zdarzasię też, że jest zbyt wielkim zwolennikiem pieniędzy i nie szczędziwysiłków, aby je zdobyć. Jak mówiliśmy - jest dość pracowity, alerezultaty tej pracy nie będą nadzwyczajne. Jednak, mimo wszystko,dzięki swej cierpliwości i oszczędności powoli zrealizuje swezamierzenia. Zwłaszcza w drugiej połowie życia szczęście może mu sięuśmiechnąć. Zycie jego tak się nieraz układa, że bracia jego nieodnoszą się doń życzliwie i narażony jest na nieporozumienia z nimi.Urodziny dzisiejsze dają tylko niewielkie szanse na uzyskanie sławy.Mimo to jednak człowiek dziś urodzony osiągnie w życiu więcej, aniżelizamierzały jego ambicje skromne lecz stałe.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->