Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


Leopold 


"G" 


"C" 


2 Lipca 


1 Grudnia 


 
2 Lipca

Jest to człowiek o charakterze dość mocnym. Posiada dużo siły moralnej,stały - nie odstępuje od swych zasad. Można na nim polegać. Na innychwywiera wpływ przyciągający. Mimo to nie jest zbyt towarzyski, ausposobienie jego jest raczej pesymistyczne. Stara się zawsze o to, abynie podlegać

innym, lecz dość rzadko mu się to udaje. Jego dążenia dozapewnienia sobie słuszności i osiągnięcia samodzielności - ulegają wżyciu ograniczeniom. Bardzo silnie jest przywiązanym do swej rodziny iswego ogniska domowego. Zawęża to nieraz zakres jego zainteresowań,zacieśnia poglądy i krępuje w życiu. Spokojny, zamknięty w sobie,bardzo wrażliwy - jest to człowiek dość sympatyczny. Wadą jego jest, żenieraz wyobraża sobie, iż inni ludzie się z niego wyśmiewają lublekceważą go. Jest to jednak jego czyste urojenie, bez żadnych podstaw.Nie lubi rzeczy nowych i niezwykłych. Przywiązany do dawnych obyczajówi tradycji - pędzi życie dość konwencjonalne. Nie ma ochoty rzucać sięw wir przygód ryzykownych. Pierwsza połowa życia zazwyczaj jest dośćbezpłodna i dopiero w drugiej szczęście zaczyna mu sprzyjać na stałe.Najczęściej robi karierę dopiero po 35-tym roku życia. Dzięki swemudoświadczeniu i prawości charakteru w wieku późniejszym cieszy sięuznaniem i powodzeniem. Jesień jego życia będzie wypełniona dobrobytem.Będzie wówczas zbierał obfite żniwo swej wytrwałości i swych wysiłkówżyciowych. Charakterystyczne jest, że z wiekiem czuje się wewnętrznieciągle jeszcze młodym; im starszy się staje - tym bardziej odczuwaradość życia. Dokucza mu jednakże jego zbytnia wrażliwość, co równieżpotęguje się stopniowo.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->