Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.


 
11 Lipca

Energiczny, bystro się we wszystkim orientuje - a jego charakter jestdziwną mieszaniną szlachetności, wesołości i powagi - dzięki czemuobcowanie z nim staje się nieraz dość trudnym. Potrafi zręcznie bronićswych interesów. Ma zamiłowanie do zbytku i okazałości. Nieraz człowiektak urodzony staje się

  głębokim myślicielem, pracowitym uczonym, któryswój czas poświęca ma studia specjalne. Przywiązany jest wówczas doswych książek, a w pracy bezinteresownym i nie ubiega się o zyski.Odznacza się subtelnym smakiem i szlachetnymi ideałami. Nieraz tak sięzdarzy, że jego rodzina jest w jakiś sposób związana ze światemmuzycznym, lub wojskowością, a sam on wykazuje również zamiłowanie wobu tych kierunkach. Trzeba dodać, że w obu tych dziedzinach wykazujezdolności, ale w muzyce okaże daleko większy talent jako wykonawca,aniżeli jako kompozytor. Jako interpretator prac cudzych może wykazaćniezwykłe zdolności. Niespokojny, władczy i dominujący - nie poddajesię żadnej kontroli i nie chce być zależnym od nikogo. Dąży do zajęciapozycji wybitnej, okazując przy tym zdolności do występowaniapublicznego i sztuki dramatycznej. Czego się strzec winien? Chociażpotrafi umiejętnie koncentrować się na swej pracy, jednakże często wtym przesadza i popada później w manię, zawężając sobie zakreswidzenia. W otoczeniu dysharmonijnym i niesympatycznym czuje się bardzoniedobrze i narażonym jest na wielkie przykrości. Działając wedlewłasnych pomysłów i projektów - okazuje dużą wytrwałość.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->