Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


CELESTYNA 


ELENA 


Anatol 


Życzenia 


5 Lipca 


 
13 Lipca

Niezbyt szczęśliwy w młodości - z wiekiem rozwija się szybko stając sięcoraz bardziej wrażliwym i reagując silnie na swe otoczenie. Umysł jegojest badawczy a usposobienie sympatyczne i przyjemne dla otoczenia.Dość dużo podróżuje. Dobroduszny, gościnny - łatwo przebacza urazydoznane. Chociaż

  jest zdolny i obrotny - nie posiada jednakwytrwałości, toteż przechodzi od jednego przedsięwzięcia do drugiego -zamiast dążyć do udoskonalenia i rozwinięcia tego, co ma w ręku. Przezto ponosi naturalne straty. Kobieta tak urodzona potrafi doskonalepielęgnować chorych i jest dobrą gospodynią. Przywiązana silnie doswych dzieci, których ma zazwyczaj kilkoro - troszczy się o szczęścieswej rodziny. Wady. Niepotrzebnie się wszystkim przejmuje i denerwuje,podlegając stanom depresji i zamieszania. Wykazuje też dość dużopróżności. Co mu grozi? Dąży on na różne sposoby do zrobienia majątku -lecz zaufanie swe umieszcza niefortunnie, a jego projekty mogą niezrealizować się pomyślnie. Zmienia często miejsce pobytu i to daje muraz zyski - raz straty, ale częściej te ostatnie. Szuka szczęścia poświecie, a jego sposób życia nie może się długo ustalić. Jednakże wdrugiej połowie życia los ulega ogólnej poprawie, a w końcu dzisiejszeurodziny mogą przynieść dobre stanowisko życiowe. W związku zliteraturą czekają go trudności. Wiedzie mu się natomiast we wszelkichzawodach związanych z wodą lub morzem, i w tych wypadkach dość łatwoprzychodzi mu zdobyć bogactwo. Jak wychować dziecko tak urodzone?Dzięki swej niezwykłej wrażliwości i doskonałej pamięci potrzebujetakie dziecko starannej opieki i delikatnego postępowania. Może onoprzeżywać wielkie udręki z powodu niesprawiedliwego lubniesympatycznego wychowawcy.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->