Cytat Dnia


Film to życie z którego wymazano plamy nudy.
Warto przeczytać


1 Października 


"U" 


ZOFIA 


Artur 


20 Maja 


 
24 Lipca

Jest to człowiek prawy, niepodległy, odznaczający się niezwykłympoczuciem godności własnej. Pełen energii, przedsiębiorczy, wierzy wsiebie, jest odważny, zuchwały, nieustraszony. Dąży nieustannie dosamodoskonalenia - a w głębi duszy jest szlachetnym, gorliwym,wytrwałym. Dumny, ambitny - lubi

  władzę, a w życiu dąży do osiągnięciapotęgi. Potrafi umiejętnie rządzić innymi, a gdy się rozwinie moralnie- panuje wówczas nad samym sobą. Namiętny, uczuciowy - oddaje się całybez zastrzeżeń miłości. Lubi polowanie. Lubi wszelkie pochwały i łatwoulega pochlebstwu, a ponieważ ma wielkie ambicje - może być zazdrosnymo zaszczyty. Zwycięża zazwyczaj swych wrogów. Odznacza się silnympoczuciem sprawiedliwości. Wady jego charakteru - to skłonność dowybiegów i wykrętów, temperament zbyt drażliwy i zamiłowanie dookazałości, zbytku i wspaniałych wystąpień publicznych. Jestzwolennikiem użycia i przyjemności: ugania się za rozrywkami. Do czegopowinien dążyć. Aby rozwinąć w sobie instynkty uprzejmości i dobroci,przez co uniknie zbytniej surowości i tyranii, do których nierazokazuje skłonność. Powinien też unikać zbytnich ekscesów zarówno wzakresie uczuć i wzruszeń jak i w dziedzinie użycia. Zycie jegozwiązanym jest z życiem społeczeństwa lub narodu, ewentualnie otoczenia- pośród którego żyje i pracuje. Dzięki swym zdolnościom organizacyjnym- zazwyczaj wypływa na powierzchnię i osiąga uznanie. Będzieprzechodzić różne i zmienne koleje losu - ale imię swe może pozostawićna kartkach historii.

 

 

Imieniny


25 Lipca 2024
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Jakub, Krzysztof,
Nieznamir, Sławosz,
Walentyna
Do końca roku zostało 160 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->