Cytat Dnia


Film to życie z którego wymazano plamy nudy.
Warto przeczytać


18 Lipca 


EUGENIA 


Maciej 


Czesław 


12 Września 


 
27 Lipca

Aktywny, praktyczny - zawsze jest w ruchu i zawsze zajęty jest czymśtakim, co pożytecznym jest dla niego lub innych. Jest to człowiekinteresu, który doskonale orientuje się w tym, co jest dla niegokorzystnym, a co przyniesie mu straty. Wielka energia, mocna wola isilne przywiązania - typowe

  dla człowieka urodzonego dzisiaj. Jest onwrażliwy, ma wrodzone poczucie szlachetności i chętnie pokazuje sięinnym ze swej najlepszej strony. Pragnąłby, aby wszyscy go lubili iodnosili się doń życzliwie; interesuje się życiem religijnym. Doskonałyz niego obserwator - chociaż wnioski swe wyprowadza powoli. Umysł jegojest cierpliwy, ostrożny, przewidujący, logiczny, zdolny do wielkichwysiłków w kierunku realizacji jego zamiarów i pragnień. Okazuje teżdość dużo samoopanowania, giętkości, czujności i zdolnościdyplomatycznych. Łatwo ulega napadom gniewu - ale raz doprowadzony dopasji - potrafi być dokuczliwym. W przywiązaniach swych stały - jestwiernym przyjacielem ale także nieprzebaczającym wrogiem. Mądry,bystry, ostrożny - robi w życiu karierę dzięki swej umiejętnościpostępowania z innymi. Życie jego często jest związane z życiem osóbznakomitych. Dzięki jego wytrwałości i ostrożności - powiedzie mu się wżyciu. Nie uniknie jednakże przykrości domowych. Ewentualne chorobyjakie mu grozić mogą - to niedomagania serca lub nerek, a także atakichorób gorączkowych. Organizm jego jest mocny i żyć może dość długo,powinien jednakże unikać stanów depresji - gdyż to odbija się ujemniena jego zdrowiu. Jak wychować dziecko tak urodzone? Jak najstaranniej,a to ze względu na jego niezwykle subtelną i wrażliwą naturę, któranieustannie poddaje mu impulsy uczuciowe w kierunku naśladowaniainnych. Trzeba je przede wszystkim przyuczać do panowania nad sobą iopanowania instynktów zmysłowych zarówno jak zbytniej zarozumiałości ipoczucia własnej wielkości.

 

 

Imieniny


25 Lipca 2024
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Jakub, Krzysztof,
Nieznamir, Sławosz,
Walentyna
Do końca roku zostało 160 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->