Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.
Warto przeczytać


25 Września 


CELESTYNA 


25 Lutego 


Ambroży 


Stanisław 


 
28 Lipca

Umie się w porę opanować i sam sobie wykreśla swe cele i drogi życiowe.Niezbyt towarzyski - prowadzi nieraz życie w odosobnieniu. Posiadausposobienie filozoficzne. Mądry, czujny, bystry umie też być bardzochytrym i przebiegłym. Interesuje się studiami naukowymi. Wyróżnia sięswymi

  zdolnościami pośród otoczenia. Nieraz z zamiłowaniem studiujesztuki piękne i potrafi również prowadzić jak najbardziej pracowiteposzukiwania z dużą cierpliwością oraz inteligencją. Biorąc ogólnie -jest to zdolny organizator, człowiek ostrożny, bystry, inteligentny,skupiający dookoła siebie innych ludzi. Potrafi jednak być równieżzazdrosnym i gniewnym - stąd też postępować z nim należy umiejętnie.Pragnie wysunąć się na pierwsze miejsce i walczy o to, zwyciężającswych rywali w sposób bardzo subtelny. Dąży do tego zawsze aby zająćstanowisko przodujące. Nie jest wolnym od pożądliwości, a jak mówiliśmy- jest też dość chytry. Jednakże te właściwości charakteru pokierowaneodpowiednio mogą mu właśnie oddać doskonałe przysługi w życiupraktycznym. I nieraz może się tak zdarzyć, że swoje cele życioweosiąga właśnie dzięki podstępowi lub chytrości. Gdy go się krzywdzi luboszukuje - wówczas odpowiada dumą i wzgardą, ale w gruncie rzeczy jestto człowiek dość wspaniałomyślny, który łatwo przebacza, nie okazującchęci do zemsty. Co mu grozi? Nieraz tak się zdarzyć może, że w życiuspotykają go duże przejścia i przykrości a może nawet zostać zmuszonymdo opuszczenia swej ojczyzny. Do czego powinien dążyć? Aby prowadzićżycie o trybie ustalonym, dążąc do spokoju, harmonii i unikać stanowiskzwiązanych ze zbyt wielką odpowiedzialnością. Jego organizm jest naogół dość mocny i po przebytych cierpieniach szybko przychodzi dozdrowia, wykazując znaczny zasób sił życiowych. W razie niedomaganiamogą się przejawiać jakieś zaburzenia w funkcjonowaniu serca.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->