Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.


 
29 Lipca

Charakter jego jest niepodległy i otwarty. Lubi oręż, przedsięwzięciawojenne i otoczenie wspaniałe. Pewny siebie, dumny, wyniosły,zamiłowany w wojskowości - entuzjazmuje się dla czynów bohaterskich,odważnych, dla walk orężnych, atletyki itp. Nie ustępuje w sporach leczokazuje silny

opór i zaciekłość. Agresywny - nie cofa się przedwystąpieniami wrogimi, pojedynkami i walką. Zręcznie argumentuje,zawsze gotów do ataku - nie licząc się z niebezpieczeństwem i niezwracając uwagi na konsekwencje. Człowiek tak urodzony może wywieraćwpływ na ludzkość, inspirując swe otoczenie udzielając mu swej siłymoralnej. Potrafi bowiem połączyć w swych czynach w jedną harmonijnącałość praktyczny materializm i mądrość filozoficzną wraz zuduchowieniem. Dzięki temu może niezwykle umiejętnie urabiać opinięspołeczną i . kierować wystąpieniami publicznymi. Gdy rozwinie się wrozmyślaniach samotnych i osiągnie dojrzałość duchową - może dojść dodużych wpływów na otoczenie, przejawiając wielką potęgę wewnętrzną.Inni ludzie zbierają się dookoła tak urodzonego człowieka - bowiemodgrywa on pośród nich rolę słońca otoczonego planetami. Ma onnajczęściej do spełnienia na świecie jakąś misję specjalną ocharakterze niezwykłym. I gdy tylko jego sfera pochodzenia i otoczenienie wywierają nań zbyt silnego wpływu hamującego - nie ominie gopowodzenie jako przywódcy innych i zyska uznanie za swe zdolnościumysłowe i siłę moralną - a może nawet i fizyczną. Powiedzie mu się wsłużbie wojskowej, a także w każdej pracy wymagającej odwagi i siły. Comu grozi. Dzięki zbytniej pewności siebie może się narazić na przewrotylosu.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->