Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.


 
30 Lipca

Umiejętnie trzyma się w życiu "złotego środka" i potrafi zachowaćrównowagę, unikając krańcowości. Jest to silny, mądry, odważny człowieko mocnej woli; szlachetny, wspaniałomyślny - zawsze jest uprzejmy iujmujący. Ma on w swym charakterze bardzo dużo odwagi, energii iwytrwałości, a dzięki

  umiejętnemu zastosowaniu tych swoistychwłaściwości - dostaje się w takie sfery życiowe, gdzie może stać sięosobą główną, skupiającą na sobie uwagę powszechną. Zwolennik prawdy -gardzi wszystkim co marne i nie lubi wykrętów. Odznacza się swymtrafnym sądem - ale nie jest tolerancyjny. Władczy - dąży w życiu dopotęgi. Toteż przeważnie wysuwa się na pierwsze miejsce i zajmujestanowisko przodujące - dzięki swym wszechstronnym zdolnościom, agłównie - dzięki wielkiej potędze woli, jaka go ożywia. Zawód. Czeka gopowodzenie jako organizatora, kierownika przedsiębiorstw, dyrektora,oficera lub doktora. Najlepiej sam czuje się w takim zawodzie, któryalbo przynosi korzyść innym lub też sprawia im przyjemność i dostarczarozrywki - a zatem artysta, muzyk, organizator zabaw publicznych,przedstawień dramatycznych itp. Młodość jego przeważnie nigdy nie jesttak pomyślna jak życie poważniejsze, w którym zbiera rezultaty obfiteswych wcześniejszych wysiłków. Jest to człowiek, który urodził się doodgrywania roli wybitnej i może zyskać uznanie ogólne, a może nawet isławę. Gdy osiągnie wyższy rozwój duchowy - może stać się człowiekiemnatchnionym, wzniosłym, pełnym chwały, nie pozbawionym właściwościproroczych. Duch jego przenika wówczas wczechświaty i rządzi duszamiludzkimi.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->