Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.


 
1 Sierpnia

Pragnie być punktem środkowym swego otoczenia i skupiać na sobie uwagęwszystkich, a dążenie to potęguje się z wiekiem. Zazwyczaj też z czasemstaje się ośrodkiem jakiejś działalności i ekspansji życiowej iprzejawia zdolności organizacyjne. Wspaniałomyślny, szczery, szczodry,niezależny, dążący

  zawsze do niepodległości - okazuje dużo siłycharakteru, wytrwałości, stałości, jak również i samoopanowania.Wykazuje wielkie zdolności do rządzenia innymi, dzięki czemu łatwozajmuje w życiu stanowiska przodujące i naczelne - prezesa, dyrektora,prezydenta itp. Pełen taktu i uprzejmości - jest szlachetnym władcą wswej właściwej sferze życiowej. Wszyscy go tam cenią i poważają. Gdybyjego wartość moralna i zasługi nie zostały ogólnie uznane - takiczłowiek czułby się bardzo nieszczęśliwym. Przedsiębierze nieraz nawłasną rękę dalsze podróże. Trzeba dodać, że jest też dumny, ambitny,nieco próżny i zarozumiały. Wyróżnia się swym dobrym smakiem, a dookołasiebie lubi zbytek i przepych. W jakiej by sferze się nie urodził -będzie mu się wiodło pośród właściwego otoczenia. Kto urodził się wdniu tym - zazwyczaj osiąga wyróżnienie w życiu, zdobywa majątek i robikarierę. A jednak zbyt dużo czasu poświęca nieraz na przejawianie swejwielkości i okazałości i lubuje się w czczych występach - dzięki czemumoże w końcu popaść w zależność od warunków życiowych, zarówno jak i odswego otoczenia. Wadą jego jest bowiem pycha, egoizm i nieprzyjemny,cierpki charakter. Okazuje zbyt dużo dumy, a o ile jest człowiekiemniekulturalnym -może to przybierać formy snobizmu i chęci niepotrzebnejostentacji. Co mu grozi? Katastrofy życiowe; jego wpływ na innych możesię w końcu okazać dość ujemny. Małżeństwo najlepsze z osobamiurodzonymi w czasie od 20 marca do 21 kwietnia i od 22 listopada do 23grudnia.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->