Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


4 Kwitnia 


29 Kwietnia 


KARINA 


13 Września 


GERTRUDA 


 
3 Sierpnia

Okazuje wszechstronne zainteresowania i poglądy, a jego sympatie sąrównież bardzo ogólne. Pragnąłby, aby wszyscy dookoła lubili go ioceniali jego wartość. Gdy rozwinie się moralnie - może stać sięwyjątkowo sympatycznym człowiekiem, wywierającym wpływ przyciągający nainnych. Odczuwa

  wszystko bardzo silnie, potrafi umiejętniewspółpracować z innymi i znaleźć dobrych wykonawców swych projektów.Jest to człowiek uprzejmy, towarzyski, utalentowany, ale mimo to nierazwykazuje za mało stałości i siły woli. Oddany jest bardzo swymprzyjaciołom, a jednak mimo to spotykają go od nich przykrości.Zasługuje w pełni na zaufanie i z wiarą odnosi się do innych. Wierzykażdemu i uważa go za człowieka dobrego i prawego. Gdy okaże się, żejest na odwrót - zawód odczuwa bardzo głęboko. Przedwcześnie dojrzewa -i już jako młodzieniec może wykazywać zdolności niezwykłe. Jednakżenadzieje jakie w nim z tego powodu pokładają inni - najczęściej się niesprawdzają. Wady. Nierozwinięty jest zbyt namiętny, gwałtowny i zostajeopanowany przez uczucia. Czego się strzec winien? Jego instynkty mogąsię okazać silniejsze aniżeli strona moralna i dlatego też może w życiułatwo zostać opanowanym przez namiętności. Oddany rozkoszy - lubiużycie, co może w końcu narazić go na niebezpieczeństwa. Silniezmysłowy, ma skłonności do wybryków i nałogów ekscentrycznych. Łatwoulega ujemnym wpływom złego towarzystwa i skręca na bezdroża. Niechajsię wystrzega namiętności i żądzy. Niechaj unika zbytniego pośpiechu,czynów nieobmyślanych - zarówno jak i skłonności do wypoczynku ilenistwa. Dzięki swej wielkiej wrażliwości okazuje zbytnią krańcowość wswych sympatiach.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->