Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


Patryk 


ROZALIA 


Jeszcze coś o snach 


21 Kwietnia 


25 Maja 


 
13 Sierpnia

Nie lubi ukrywania i tajemnic - i nie zawsze przekłada postępowanieotwarte i prawne ponad wykręty, wyjaśnienia, tłumaczenia - nawet gdybyz tego powodu miały dlań wyniknąć skutki najgorsze. Ma doskonałezdolności analityczne i potrafi czytać w duszach ludzkich. Łączą gosilne więzy uczuciowe z

  innymi. Okazuje dużo dyskrecji. Ostrożnie ważyna szali swe zamiary, wysiłki i możność wykonania, licząc się zwarunkami życia. Jest przewidujący, pełen intuicji i posiada wybitnezdolności wykonawcze. Jest to człowiek szczery, otwarty, pełen energii- a także uduchowiony, dążący do wzniosłych celów. Nieraz prowadzigłębokie badania i zdobywa mądrość. Doskonale rozumie prawa rządząceżyciem społeczeństwa. Władczy -potrafi rządzić innymi i zazwyczaj też wzakresie kierowania i organizowania innych ludzi czeka go powodzenie.Ma dobrą pamięć i potrafi doskonale koncentrować się psychicznie napracy, jaką wykonuje. Dzięki doskonałemu orientowaniu się w ludziach -dojdzie do władzy. Na innych ludzi działa ożywiająco i podnosi ichpoziom. Wierzy głęboko w ludzkość i w to, że osoby z nim współpracującedadzą z siebie wszystko najlepsze. Pragnie on rozbudzić szlachetnyrezonans w sercach otoczenia, dodaje mu odwagi, energii, aby jegonadzieje nie zostały zawiedzione. Gdy jednak to nastąpi - liczy napoprawę w przyszłości. Nigdy nie wymaga od nikogo pracy ponad siły,spełnienia takich rzeczy, których dana osoba nie jest w stanie wykonać.Interesuje się zarówno nauką jak i sztuką, a specjalnie troszczy się oto, aby zapewnić dobrobyt biednym, cierpiącym, chorym, uciśnionym.Chętnie zapomina o sobie, troszcząc się o innych, przy czym okazujepunktualność, metodyczność i ostrożność. Ma poczucie humoru, jestgościnny, a z rodziną łączą go dobre stosunki - ma do niej dużoprzywiązania. Jego bezinteresowność zapewni mu wyniesienie życiowe.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->