Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Warto przeczytać


26 Września 


SANDRA 


"R" 


25 Sierpnia 


Dary ziemi i morza 


 
14 Sierpnia

Woli układać plany i projektować aniżeli wykonywać; nie lubiszczegółów. Ma zdolności handlowe. Jest usposobionym filantropijnie,pragnąłby przyjść z pomocą ludzkości i ulżyć cierpiącym. Jest todoskonały organizator - a jego zdolności w tym kierunku specjalnie sięprzejawiają w zakresie wojskowości.

Lubi wszelkie sporty, a także zzamiłowaniem kolekcjonuje broń i trofea myśliwskie. W życiu jestsamodzielnym. Zwłaszcza co do wychowania swych dzieci - nie słuchażadnych rad i nie idzie za wskazówkami innych. Świetnie potrafiurządzać przyjęcia dla swych gości. Wesoły, przywiązany do życia -nieraz popełnia wybryki i popada w krańcowość. Wady. Często wykazujedużo lenistwa; rozmiłowany w zbytku i rozkoszy - lubi wypoczywać, jakkot na słońcu. Typ nierozwinięty, pragnie koniecznie komenderować iprzewodzić nad innymi i chętnie poddaje się złudzeniom oraz iluzjomswej wspaniałości i królewskości. Wydaje mu się, że jego osoba maniesłychane znaczenie - i wobec tego traktuje z góry wszystkich niżejstojących i młodszych od siebie. Co mu grozi. Niezgoda z rodziną, a wewłasnym domu może być narażonym na niebezpieczeństwa - ewentualnie zestrony krewnych. Sam sobie szkodzi jak najwięcej i jest swym najgorszymwrogiem. Dzięki swej nieostrożności - łatwo się naraża. Do czegopowinien dążyć? Niechaj unika jak najstaranniej narażania się naniebezpieczeństwo osobiste gdyż inaczej może przeżywać wielkiekatastrofy. Kobieta tak urodzona jest silnie przywiązana do swychdzieci, których ma niewielką ilość. Gdy się je gani lub gdy się skarżyćna nie - wówczas matka wybucha gniewem gwałtownym, a gdy się krzywdzijej dzieci - może posunąć się aż do okrucieństwa. Jak wychować dzieckow tym dniu urodzone? Potrzebuje ono jak najstaranniejszego wychowania.Dzięki swemu poczuciu sprawiedliwości, wrodzonej szlachetności ipoczuciu godności -bardzo silnie odczuwa wszelką niesprawiedliwośćdoznaną. Gdy rodzice raz ustalą jakieś zasady wychowania - nie powinniich zmieniać ani naruszać.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->