Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.


 
18 Sierpnia

Zawsze pragnie stać na czele i odznacza się swymi zdolnościamiorganizacyjnymi, a także umiejętnością okazywania swego autorytetu.Jest to człowiek praktyczny, aktywny, gorliwy, pilny, odważny,ostrożny, a przy tym bardzo inteligentny, obdarzony cierpliwością istałością. Potrafi oddawać

  się długotrwałym poszukiwaniom i nie cofasię przed uciążliwą pracą. Urodziny dzisiejsze obiecują powodzenie wżyciu - przeważnie jednak dzięki wpływowi przyciągającemu, jaki wywierasilna indywidualność takiego człowieka na innych, a także dzięki jegoumiejętności przystosowania się do okoliczności. Im więcej potrafizapanować nad sobą samym - tym większe powodzenie osiągnie w życiu.Dopiero wówczas okaże w całej pełni, jak wielką intuicję taki człowiekposiada. Ma zdolności językowe; dobry mówca - umiejętnie prowadzikonwersację i umie zabawić towarzystwo. Wykazuje jednakże w rozmowiezbytnie skłonności do przeciwstawiania się innym poglądom iopozycyjności z zasady. Usposobienie jego jest pracowite, a umysł dośćskromny, zamknięty w sobie, zdolny do wysiłków. Lubi życie wiejskie,przyrodę, lasy, itp. i z zamiłowaniem może się poświęcić studiowaniupraw przyrody. Zawód może mu przynieść fortunę. Zwolennik etykiety iceremonii i zawsze chętnie doradza innym, co powinni uczynić,udzielając im pochwał lub nagan wedle uznania. Zadowolony z siebie -nieraz pragnie się stać ośrodkiem powszechnego uwielbienia lub podziwu.Będzie mu się wiodło w życiu - chociaż nie zostanie jednostką naprawdęwybitną i nie zbierze bogactwa. Dziecko tak urodzone - potrzebujeopieki starannej. Powinno ono nieustannie znajdować się pod obserwacjąosób starszych, nie zdając sobie jednak z tego sprawy - inaczej zarazzacznie udawać i oszukiwać. Nie należy go również pozostawiać samotnym,lecz stale trzymać przy rodzicach lub sprawiedliwych wychowawcach.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->