Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.


 
23 Sierpnia

Potrafi połączyć w jedną harmonijną całość inteligencję z uczuciem,mądrość z miłością. Wykazuje zamiłowania artystyczne; przepełnia gouwielbienie dla wszystkiego co piękne. W swym ubraniu, zarówno jak i wurządzeniu mieszkania - wykazuje dużo poczucia piękna i smaku. Jest toprawdziwe

  dziecko przyrody, rozkoszujące się nieustannie jej pięknem.Stara się też przebywać jak najwięcej na powietrzu - pośród pięknychwidoków i krajobrazów. Stawia sobie zawsze zadania wysokie, a nawetczęsto zbyt wysokie, tak, że nie jest w stanie dosięgnąć ich w życiu,bowiem te ideały stać się mogą po prostu utopią. Dąży do doskonałościwe wszystkim. Jest to inteligentny, dobry obywatel swego kraju. Jest topracownik niezmordowany, a gdy będzie odpowiednio wychowany i posiądziewyższe wykształcenie - przejawia wówczas duże zdolności filozoficzne imoże zostać logicznym myślicielem. Obdarzony jest niezwykłą zdolnościąprzekonywania, dzięki czemu może zostać doskonałym nauczycielem lubprofesorem filozofii. Ma dużo taktu i rzadko tylko dotyka innych ludzi,lub wywołuje zamieszanie swym zachowaniem się. Cechuje go wielka miłośćwłasna i silne przywiązania. Władczy - w swym występowaniu na zewnątrzjest pełen godności. Mimo swe skłonności do uduchowienia izainteresowania metafizyczne - lubi dobre rzeczy świata tego i potrafije sobie zapewnić w obfitości, będąc przywiązanym do życia. Kobieta takurodzona jest dobrą, oszczędną gospodynią i kochającą matką. Lubi onawszystko co rośnie lub podrasta - od dziecka przy piersi do kiełkującejroślinki. Do swej rodziny jest bardzo przywiązana i nie okazuje wobecniej żadnego egoizmu, który nieraz przejawia w stosunku do innychludzi.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->