Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.
Warto przeczytać


2 Marca 


19 Lipca 


4 Października 


N 


Feliks 


 
24 Sierpnia

Jest to człowiek sumienny, zamiłowany w porządku i systematyczności. Zwiekiem staje się coraz bardziej krytyczny, okazując duże zdolnościanalityczne, a także i w kierunku praktycznym. Zwłaszcza najdrobniejszeszczegóły potrafi traktować zręcznie i metodycznie. Zamknięty w sobie,nieco bojaźliwy,

  pracowity - rozmiłowany jest w prowadzeniu studiów iczytaniu rozmaitych książek. Zbiera nieustannie wiadomości. Jego naturajest giętka i potrafi dostosować się do innych. Towarzyski,przyjacielski - lubi przyjemności wszelkiego rodzaju, przyjęcia,wystąpienia zbytkowne, zabawy, zbytek i luksus. Nie tylko lubidociekania intelektualne, ale również interesuje się sportem. Sweróżnorodne projekty i plany układa porządnie, systematycznie i ściśleje potem wypełnia w życiu. Wady: Chytry, podstępny - nie jest wolny odskąpstwa. Natura jego wykazuje nieraz gorsze skłonności - toteżpowinien dążyć do ich opanowania. Zdrowie tak urodzonego człowieka jestdość dobre i na ogół jego organizmowi niczego specjalnie nie potrzeba,gdyż znajduje się w stanie równowagi. Ale mimo to lubi czynićeksperymenty z lekarstwami i doktorami, chociaż najczęściej jest tocałkowicie zbędne. Gdy się przemęczy lub też wydaje mu się, żezachorował - wówczas prędzej może przyjść do siebie, gdy znajdzie się wotoczeniu przyrody, pośród drzew, pięknego krajobrazu. To dla niegonajlepsze lekarstwo. Ze względu na wrażliwość kiszek powinien unikaćlekarstw o ostrym chemicznym działaniu. Małżeństwo pomoże mu doosiągnięcia majątku. Jest namiętnym kochankiem. Urodziny te mogąobdarzyć wiernymi przyjaciółmi i przynieść powodzenie. Taki człowiekcieszy się nierzadko uznaniem powszechnym, za swą sympatyczną itowarzyską naturę. Mężczyzna tak urodzony, zarówno jak i kobieta, małosię zmieniają z wiekiem i długo utrzymują swą młodość i świeżość.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->