Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma


 
28 Sierpnia

Jest to człowiek prawy, dojrzały wewnętrznie. Jego przyzwyczajenia sązrównoważone i unormowane, a instynkty szlachetne. Wszelkie obowiązkiżyciowe spełnia nienagannie, a jego honor jest niepokalany. Ma onsilnie rozwinięte poczucie wielkości duchowej i wzniosłe dążenia. Myślijego są natchnione i

  uduchowione, świadomy jest swej potęgi duchowej iwyższości nad innymi ludźmi. Wierny i poświęcający się przyjaciel -doskonale potrafi argumentować i dowodzić: jako oponent jestniezwalczony. Sam będzie źródłem swej kariery, a powodzenie swe w życiubędzie zawdzięczał własnym zdolnościom wykonawczym, zarówno jak iniezwykle rozwiniętemu intelektowi. Może również osiągnąć powodzenie wzakresie literatury i sztuki. Życie jego przeważnie upływa równo ispokojnie, a uznanie ogólne jakim się cieszyć będzie, jest zasłużone wcałej pełni. Dzięki swym świetnym zdolnościom analitycznym możeosiągnąć powodzenie jako krytyk muzyczny i literacki. Wady. Nie lubiwysilać się zbytnio nad ciężką pracą. Nieraz jest zbyt oziębły, za małouczuciowy, wykazuje też zbyt mało ambicji oraz instynkty wojownicze.Jak wychować dziecko dziś urodzone? Jest ono prawdziwym "dzieckiemnatury". Zainteresowania jego są bardzo wszechstronne, uwielbia pięknoprzyrody, ma silne sympatie i antypatie i odznacza się darem bystrejobserwacji. Łatwo wszystko pojmuje nieraz wykazuje przedwczesnądojrzałość i już w okresie dzieciństwa wykazuje talent do interesów.Wychowawcy takiego dziecka powinni starać się o to, aby nie kierowałoono swej uwagi na rzeczy ujemne, jak wady towarzyszy lub przywaryotoczenia, gdyż inaczej może się w nim rozwinąć zamiłowanie dokrytykowania i potępiania innych - co potem może mu zatruć całe życie.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->