Cytat Dnia


Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.


 
3 Września

Jest to szlachetny, prawy, inteligentny i dowcipny człowiek, chętniepoświęcający czas swój na studia. Współczuje on ludziom nieszczęśliwymi chętnie spieszy im z pomocą w potrzebie. Dość dumny, zręczny wsposobie wyrażania się, elegancki w swym kostiumie i sposobiezachowania się -

potrafi być uczynnym przyjacielem. Wrażliwy,impulsywny � nieraz interesuje się poważniej sztuką klasyczną. Prędkosię decyduje, jest odważny i przedsiębiorczy; chodzi dość szybko ichętnie podróżuje. Umysł jego jest bardzo czynny i wykazujezainteresowania bardzo wszechstronne. Trzeba stwierdzić, że jest toczłowiek pożyteczny. Uprzejmy, obdarzony wyższą inteligencją - patrzysię na wszystko z punktu widzenia użyteczności społecznej. Przy tymwszystkim jego charakter jest giętki, przystosowujący się, i dziękitemu potrafi w życiu zajmować z powodzeniem najrozmaitsze stanowiska.Najczęściej okazuje dużo energii i objawia w czynach mocną wolę. Gdyraz się do czegoś zabierze - rzadko nie doprowadzi do pomyślnegozakończenia. Wady. Lubi być wyróżnianym - ale nie jest znowu zbytdyskretnym - i nieraz też nie potrafi utrzymać w tajemnicy ani swychwłasnych sekretów ani też powierzonych mu przez innych. Czego sięstrzec winien? Namiętności jego są dość silne, a o ile nie zostanąopanowane i zbytnio wybujają - mogą spowodować przykrości życiowe. Wmiłości może być narażonym na niemiłe przejścia. Mimo wszystko zrobikarierę, będzie się cieszyć ogólnym uznaniem, a nawet mogą spaść naniego różne zaszczyty.

 

 

Imieniny


29 Września 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Dadźbog, Franciszek,
Michalina
Do końca roku zostało 94 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->