Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


27 Sierpnia 


12 Lipca 


12 Marca 


"L" 


16 Września 


 
5 Września

Posiada on dużą wyobraźnię, nastrojony romantycznie - posiadausposobienie poetyckie, wysokie ideały i może wznieść się do wyżynducha. Jest to gorliwy zwolennik sztuk pięknych - muzyki, poezji,malarstwa. Pożyteczny to człowiek, spokojny, miły, o uprzejmym,ujmującym, szlachetnym

  charakterze. Nie jest zbyt energiczny - ale mimoto działa na ludzi, a wpływ jego odczuwają wszyscy dookoła. Naotoczenie swe działa bowiem bezpośrednio - swą wewnętrzną harmonią iumiejętnością pzekonywania. Chociaż jest dość wynalazczy, metodyczny ikrytyczny - brak mu jednak wiary w siebie i zbytnio zgłębia się wdrobiazgach. Dowcipny, wesoły - lubi wszelkie rozsądne, przyzwoiterozrywki i chętnie odbywa wycieczki w miłym towarzystwie. Lubi roślinyi ogrodnictwo. Skłonny do sarkazmu nieraz okazuje chytrość. Posiadadobre zdolności organizacyjne, krasomówcze, literackie. Choroby. Wmłodości nieraz dość słabowity - później staje się znacznie zdrowszym.Jego organizm wykazuje skłonność do nerwowych cierpień kiszek ineurastenii. Staranna dieta ma dla jego organizmu duże znaczenie. Co mugrozi? W pierwszej połowie życia nieraz ma do zwalczenia wieleprzeciwności. Później grożą mu straty przez krewnych. Będzie narażonymna intrygi wrogów, którzy jednak nie będą w stanie zaszkodzić mu nastałe. Wyjdzie zwycięzcą z walk życiowych. Nieraz się też tak składa,że jego rodzice odnoszą się doń zbyt surowo, może utracić swedziedzictwo. Uczuciowy, oddany miłości - jest zwolennikiem wszystkiegoco piękne, lubi młodzież, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafirozweselać swe otoczenie. Lubiany ogólnie - dąży do użycia. Lepiej musię powiedzie na stanowisku podrzędnym, aniżeli na naczelnym. Może wżyciu zdobyć majątek i używać go w spokoju.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 12 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->