Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
Warto przeczytać


13 Czerwca 


6 Września 


BOGUMIŁA 


"Ł" 


Q 


 
8 Września

Będzie mieć dużo przyjaciół, a w jego życiu związki z innymi będąodgrywać dużą rolę i przyniosą mu znaczne korzyści. Nawet nie dążąc dotego specjalnie - będzie łączyć ze sobą we współpracy ludzi, którym toprzyniesie pożytek - i wszyscy wyjdą na tym jak najlepiej. Mocno trzymasię swych zasad.

  Towarzyski, obrotny, o silnych instynktach społecznych- wykazuje wszechstronne zainteresowania umysłowe. Pomimo światopoglądumaterialistycznego, jaki stosuje w życiu praktycznym - nie jestpozbawiony wyższych zainteresowań i nieraz wykazuje tendencjemetafizyczne, dążąc do tego, aby się uduchowić i zdobyć mądrośćprawdziwą. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie cechy powyższe odnosząsię do typu wyżej rozwiniętego. Typ nierozwinięty natomiast wykazujenadmierną skłonność do krytykowania innych, a jego krytyka zawsze jestobciążająca i hamująca. Człowiek rozwinięty - jasno patrzy naprzód,rozróżniając najdrobniejsze szczegóły w dziele, które ma zostaćdokonanym, i doskonale przewiduje wszelkie praktyczne możliwościrealizacji. Natomiast typ prymitywny widzi wszędzie tylko trudności niedo przezwyciężenia i błędy - a z lubością dopatruje się ich wprojektach i czynach innych ludzi. Rozwinięty - człowiek tak urodzonynigdy nie pragnie pochwał. Nie-rozwinięty - nigdy ich nie udziela -zawsze mu się coś nie podoba... Wadą jego jest również zbytnia cześćdla władzy i majątku. Zwraca wielką uwagę na zewnętrzną stronę życia ipragnąłby zawsze robić na ludziach jak najlepsze wrażenie. Dzięki temunieraz udaje, przesadza a nawet robi długi - aby tylko wykazać się wnajlepszym świetle. Chętnie bawi się w przepowiadanie tego co będzie,ale ponieważ najczęściej jest materialistą, a jego intuicja wówczas niedopisuje - przeto jego przepowiednie się nie spełniają. Lubi polowanie.Jak mówiliśmy - wiedzie mu się w związkach z innymi. Gorliwie dąży docelów odległych i ugania się za szczęściem. Co mu grozi? Czeka go wżyciu dużo wysiłków, a jego spekulacje mogą nie zostać uwieńczonepowodzeniem.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->