Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


7 Listopada 


15 Lutego 


19 Sierpnia 


8 Sierpnia 


Bolesław 


 
13 Września

Nie jest to bynajmniej człowiek popadający w krańcowość, leczprzeważnie zrównoważony, o głowie jasnej i otwrtej. Spokojnie, bezostentacji zabiera się do dzieła i nie okazuje żadnejpretensjonalności. Nie odznacza się specjalną ambicją i nie ugania sięza sławą lub uznaniem, ale postępuje w sposób

  naturalny. W miaręnadarzających się okazji życiowych - w sposób jak najprostszy zabierasię do czynu. Jego natura jest bardzo wrażliwa i czuła, co odnosi sięzarówno do ciała, jak i duszy. Wewnętrznie skłonny jest do czystości, amimo to w życiu ma wiele do czynienia z najróżnorodniejszymi pokusami.Dzieje się to po części dzięki życiu, jakie zmuszony jest prowadzić - wzwiązku z jego interesami i przedsięwzięciami. Ma on doskonałe pomysłyi zręcznie potrafi je wcielać w czyn. Dobry mówca - potrafi równieżzręcznie wyrażać swe myśli piórem. Zdolny pośrednik - zazwyczaj mastosunki w sferach najwyższych. Potrafi umiejętnie prowadzić rokowaniai pertraktacje, odznaczając się przy tym swymi zdolnościamidyplomatycznymi. Lubi ostentację i wspaniałe występy. Troszczy sięwielce o kwestie materialne. Naprzód oblicza koszta każdej sprawy, jestprzewidujący i dąży do tego, aby każde przedsięwzięcie opłacało mu sięjak najlepiej. Pragnąłby zdobyć bogactwo jak najprostszymi środkami -nie wysilając się zbytnio. Przywiązany do pieniędzy, nierzadko jestzamożny, a zdobycie majątku przychodzi mu istotnie dość łatwo. Jegotransakcje finansowe uwieńczy powodzenie, a spekulacje najczęściejbywają udane. Trzeba dodać, że dzięki jego wrażliwości otoczeniewywiera nań silny wpływ, a krewni zazwyczaj dążą do tego, aby goopanować.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->