Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Warto przeczytać


11 Grudnia 


15 Sierpnia 


BARBARA 


4 Grudnia 


KLARA 


 
14 Września

Mniej ma skłonności do prowadzenia życia aktywnego a raczej wykazujetendencję do zamknięcia się w sobie, spokojnych rozmyślań, badań istudiów. Pragnie on nieraz być założycielem jakiejś nowej filozofii ichciałby stanowić epokę w życiu społeczeństwa. Istotnie udaje mu sięzaciekawić swe

  otoczenie i dzięki swym zdolnościom nieraz cieszy sięuznaniem i zbiera aplauzy publiczne. Inni ludzie chętnie patrzą nańjako na swego kierownika - dopomagającego im w rozwoju umysłowym lubduchowym. Jego zdolności analityczne są wybitne. Bada każdą rzecz jaknajstaranniej, klasyfikuje, wyodrębnia, szereguje w systemy i od razudostrzega je) potencjalną wartość. Mózg jego pracuje równie sprawniejak i ręce, wykazując wielką aktywność w najdrobniejszych szczegółach.Zdolny do wzruszeń jest wiernym przyjacielem. O swe dzieci troszczy sięniezwykle i potrafi być jak najlepszym ojcem lub matką. Doskonaleopowiada różne historie i może zostać zdolnym powieścio-pisarzem. Ma wsobie dużo spokojnej siły - poddany jest jednak zakusom zmysłowości.Wady. Zamiłowany w użyciu, zmysłowy - wrażliwy jest na pochlebstwo.Dzięki jego próżności - łatwo przychodzi pochlebcom sprowadzić go nabezdroża, gdzie czyha nań niebezpieczeństwo upadku. Podlega bowiemróżnym złudzeniom i łatwo jest go w błąd wprowadzić. Drażliwy, gniewny,dysharmonijny, zmysłowy - wywołuje nierzadko zamieszanie. W miłościmoże być narażonym na niezgodę, przykrości a nawet może mu grozić wzwiązku z osobami płci odmiennej większe niebezpieczeństwo. Do czegopowinien dążyć? Przede wszystkim do opanowania swych zmysłowychinstynktów. O ile bowiem nie potrafi rozwinąć w sobie siły moralnej inie uda mu się zapanować nad swymi namiętnościami - może zostaćnarażony na przykrości życiowe a jego dobra sława może przy tymucierpieć. To samo odnosi się również i do kobiety urodzonej dzisiajoraz jej stosunku do mężczyzn.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->