Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


18 Lipca 


23 Czerwca 


Leopold 


2 Lutego 


17 Maja 


 
17 Września

Zamiłowany w wojskowości - toruje sobie najchętniej w życiu drogę przyużyciu siły, co mu się w końcu udaje, dzięki jego energii i zdolnościomwykonawczym. Nastrojony opozycyjnie i nieustępliwie - usposobiony jestnapastniczo. Toteż nierzadko wprowadza rozdwojenie i nieporozumieniamiędzy swe

  otoczenie lub znajomych - wywołując pośród nich zamieszanie.Zamknięty w sobie - wrażliwy jest i nerwowy - trudno go zadowolić.Dziwny to człowiek - a wnętrze jego prawdziwe zostaje najczęściejnieznane innym ludziom... A jednak wywiera na nich wpływ przyciągającyi jest otoczony przez innych. Wyrachowany - wszystko rozważa naprzódjak najstaranniej i rzadko tylko działa pod wpływem impulsu. Pięknofizyczne i zmysłowe robi nań duże wrażenie, gdyż jest kochliwy isubtelny. Wrażliwy na sztukę - nie jest pozbawionym natchnieńduchowych. Wady polegają na chęci opanowania innych, mieszania się docudzych spraw i nieuzasadnionym, najczęściej, krytykowaniu wad ipomyłek otoczenia. Odczuwa on wielki szacunek dla osób dobrzesytuowanych, zamożnych i wysoko postawionych, przy czym nierzadkoprzejawia fałszywą dumę i niezdrowe ambicje. Jest to czciciel pieniędzydla samych pieniędzy - nie liczący się z przyjemnościami lub komfortem,jaki za nie można osiągnąć. Są to wszystko charakterystyczne cechy typunierozwiniętego, który narzeka na ograniczające go warunki życiowe, niechce spełniać swych obowiązków i obwinia wszystkich dookoła o sweniepowodzenia. Pragnąłby on osiągnąć powodzenie praktyczne, a gdy musię nie udaje - staje się niecierpliwym, podrażnionym, niezadowolonym.Typ rozwinięty - natomiast - łatwo przezwycięża trudności życiowe izdobywa powodzenie. Dość agresywny - osiągnie zwycięstwo nad swymiwrogami - wpływowymi i licznymi. Może nawet uzyskać sławę - ale dziękiswej wojowniczej naturze -rozminąć się ze szczęściem w życiu.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->