Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


13 Lipca 


29 Lutego 


18 Czerwca 


17 Lutego 


8 Grudnia 


 
26 Września

Zachowanie jego jest miłe i przyjazne, dzięki czemu budzi sympatięotoczenia, które odnosi się do niego z ufnością. Towarzyski, chętny dopomocy - jest dobrym mówcą. Przedsiębierze dalekie podróże -najczęściej uwieńczone pomyślnymi rezultatami. Umysł jego jest aktywnyi badawczy, a charakter

  prawy. Dużo czyta i dzięki temu szybko sięrozwija. Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego dzisiaj jest jegoniezwykłe umiłowanie sprawiedliwości. W obronie prawdy i słuszności-lub też tylko tego, co mu się takim wydaje - zdolny jest do wielkichwysiłków. Uprzedzający, dobroczynny, nie skąpy - jest to człowieksympatycz- ny, lubiący komfort, przyjemności, rozrywki - unika rutyny ipracy zbyt ciężkiej. Delikatny, ludzki - na grzeczność i uprzejmośćbardzo wrażliwy. Lubi uznanie i słuszną ocenę swej pracy. Trzeba dodać,że jest to człowieek skoncentrowany na samym sobie, który idzie w życiuwłasnymi drogami - odpowiednio do swych osobistych poglądów i wierzeń.Zazwyczaj dość przystojny, ciało ma dobrze zbudowane i proporcjonalne.Jak już wspomnieliśmy - lubi użycie. Do żony swej przywiązany; dzieciprzeważnie ma niewiele. Łatwo podlega uczuciom, odczuwa silnie radośćżycia, a nieraz bywa próżny. Dzięki swej zręczności w mowie oraz dużejintuicji - może się wysunąć i zajmować stanowisko wybitne - jakoteoretyk, przyrodnik, artysta. Trzeba dodać, że posiada równieżzdolności handlowe. Organizm jego zazwyczaj jest dość zdrowy; w raziezachorowania mogą ucierpieć przede wszystkim nerki lub głowa. Najlepszezwiązki tworzy z ludźmi urodzonymi od 21 maja do 23 czerwca i od 23stycznia do 21 lutego.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->