Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.
Warto przeczytać


ŻAKLINA 


23 Czerwca 


19 Maja 


14 Lipca 


13 Września 


 
27 Września

Wierzy w siebie, pragnie władzy i panowania. Bardzo jest pewny swegopowodzenia, lecz jego projekty i plany nie zawsze są dobrze obmyślone inieraz się nie realizują. Życie upływa mu na wielkiej czynności, a jegocharakter jest równy, usposobienie zaś pracowite i pilne. W sprawachzawodowych

  wykazuje dużo zaciętości. A przy tym jest to człowiekserdeczny, zdolny do miłości głębokiej i wielkiego przywiązania doosoby kochanej. Odznacza się swym dobrym smakiem i ma zdolnościartystyczne, zwłaszcza w zakresie grafiki i rzeźby. Może też zostaćdoskonałym chirurgiem. Dzięki swym zdolnościom strategicznym może sięwyróżnić w wojskowości, a zdolności dyplomatyczne mogą mu zapewnićpowodzenie w Lubi życie wiejskie i pracę na roli. W młodości jego zawódnieraz bywa podwójny - a największe powodzenie osiąga dopiero w średnimwieku. Czego się strzec winien. Aby się nie pomylić w wyborze zawodu inie uczynić niestosownego wyboru. Co mu grozi. Chociaż jest najczęściejobdarzonym dużymi zdolnościami - życie może mu jednak nie dostarczyćokazji do ich przejawienia i rozwoju. Życie jego nie będzie zbyt łatwe.Może nie doczekać się żniwa swej pracy lub też nie będzie mógłkorzystać z rezultatów swych wysiłków. Kobieta urodzona dzisiaj - jestkochliwa, wesoła, przyjemna, inteligentna, delikatna i uczuciowa.Zachowanie się jej jest pełne taktu i uprzejme. Potrafi umiejętniewyrażać swe myśli, przekonywać otoczenie. Chcociaż w drobnych rzeczachjest ustępliwa i łatwo na nią wpływ wywrzeć � w rzeczach zasadniczychjest nieugiętą. Jest jednakże nadmiernie wrażliwą - co łatwo możedoprowadzić do nieporozumień.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->