Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.
Warto przeczytać


"E" 


25 Grudnia 


11 Kwietnia 


28 Marca 


13 Sierpnia 


 
30 Września

Może mu się powieść w dziennikarstwie lub polityce. Pożąda jedności,spokoju i miłości - ale jednocześnie sam wykazuje chęć do wyodrębnieniasię od innych i chętnie chadza własnymi drogami. Jego najwyższymideałem jest sprawiedliwość i harmonia. Lubi regularność, metodycznośći porządek

  we wszystkim i za wszelką cenę pragnie uniknąć nieporozumieńi niezgody, dążąc zawsze do harmonii. Usposobienie jego jest przyjemne,towarzyskie � a zachowanie ujmujące, wskutek czego cieszy się nierzadkoogólną sympatią. Z wiekiem wykazuje coraz więcej spokoju, zdolnościdyplomatycznych a także zamiłowania do sztuki. Wiedzie mu się wówczaswe współdziałaniu z innymi, dzięki umiejętności dobierania sobieodpowiednich współpracowników a także wielkiemu taktowi i poczuciusprawiedliwości, jakie okazuje. Uprzejmy, kochliwy, przywiązany do swejmałżonki - ulega jednakże zbyt łatwo namiętnościom. Lubi użycie iprzyjemności. Delikatny, wrażliwy - podlega silnemu wpływowi osób płciodmiennej, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Człowiek ten jestusposobiony idealistycznie i romantycznie; potrafi poświęcić się dlaswego ideału. Wola jego jednakże niezbyt jest mocna i pod silnym astałym naciskiem silniejszych indywidualności - łatwo ustępuje. Jegowytrzymałość pozostawia również nieraz dużo do życzenia. Co mu grozi?Upadek z miejsca wysokiego, co należy brać zarówno dosłownie jak i wprzenośni. Może bowiem zarówno dobrze upaść - z wyższego miejsca jaknie być w stanie utrzymać się na wysokim stanowisku, jakie w życiuosiągnie. Zawód najlepszy związany ze sztuką lub też w zawodachintelektualnych - jako artysty, rysownika, śpiewaka, muzyka,bibliotekarza, profesora itp. Jednakże trzeba zaznaczyć, że jegoambitne plany mogą się nie spełnić. Organizm jego dość jest mocny i oile prowadzi życie regularne - nie potrzebuje obawiać się choroby. Wrazie zaś zachorowania przede wszystkim mogą ucierpieć nerki lub głowa.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->