Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


5 Czerwca 


17 Maja 


DANUTA 


P 


4 Września 


 
2 Października

Cechuje go wielka siła woli. Usposobienie jego jest bystre,impetycz-ne, agresywne i dość gniewliwe - co powoduje nieraz życiowenieporozumienia i dysharmonie we współdziałaniu z innymi. Zacięty,wojowniczy, nieustępliwy - jest to człowiek nie cofający się przedwalką. Potrafi wszystko

  zorganizować bardzo umiejętnie i wyznaczyćkażdemu miejsce właściwe. Jest to również świetny analityk - rozważny,przewidujący, wnikliwy. Tam, gdzie inni - bardzo powierzchowniobserwatorzy - nie mogą dojrzeć żadnych usterek - on natychmiastdostrzega wszystkie błędy. Wyróżnia się również swymi zdolnościamidyplomatycznymi, strategicznymi i taktycznymi, co może mu być wielkąpomocą w życiu i w stosunkach z innymi, a specjalnie w karierzewojskowej. W życiu przeważnie udaje mu się utwierdzić swą władzę nadinnymi. Panuje i triumfuje nad wrogami. Trzeba dodać, że jest toczłowiek wierny i szczery, szukający w życiu zawsze tego, co najlepsze.Niezłomnie trzyma się swych zasad i metod praktycznego działania. Dążydo równowagi i harmonii poprzez wszystkie zmienne koleje ziemskichlosów - i w końcu udaje mu się je osiągnąć. Dzięki swej intuicji łatwoprzychodzi mu znaleźć drogę rozwoju duchowego. Pragnie on zrealizowaćharmonię między uczuciami i myślami. Gdy tylko uda mu się osiągnąćrównowagę wewnętrzną - wówczas szybko robi karierę, dzięki umiejętnymposunięciom na szachownicy życiowej. Co mu grozi? Niechaj się strzeżeniebezpieczeństw, które mogą mu grozić w bitwach. Zdrowie. Kto urodziłsię dnia tego - posiada instynkt nieomylny, prowadzący do zachowaniazdrowia i sił organizmu. Dzięki osiągniętej równowadze charakteru -unika krańcowości i ekscesów. Zdrowie jego jednak może ucierpieć dziękisilnym wstrząśnieniom uczuciowym, zwłaszcza, gdy wystawione jest naszwank jego wrodzone poczucie sprawiedliwości. Może również ucierpiećprzez nadmierne skoncentrowanie się na swej specjalności ijednostronności w poglądach.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->