Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.


 
3 Października

Podziwia wszędzie piękno w przyrodzie i w życiu - ale tylko wnajzwyklejszym, przeciętnym zakresie, gdyż rzadko tylko dostępny jestprawdziwej wielkości duchowej. Zachwycając się strumykami fontanny -nie może zrozumieć wspaniałości wielkiego wodospadu. Z każdym rozmawiauprzejmie i przyjaźnie

i trudno mu przychodzi odmówić prośbieotoczenia. Wszelkie niepokoje i naruszenia równowagi dotykają go bardzoniemiło i czuje się wówczas bardzo urażony, gdyż pragnąłby widziećdookoła siebie harmonijne otoczenie i żyć w zgodzie ze swą rodziną,przyjaciółmi i znajomymi, co jednakże najczęściej mu się nie udaje.Wady. Łatwo podlega wpływom innych ludzi i wówczas traci głowę. Dajesobą powodować i zgadza się na wszystko, czego od niego wymagają. Tak,nie chcąc narazić się nikomu może popaść w końcu w wielkie kłopoty. Niepotrafi opanować swej zmysłowej natury. Co mu grozi? Grożą muniebezpieczeństwa i ucisk, który będzie dla niego przyczyną cierpień wżyciu. Będzie silnie krytykowany i może zostać nawet odsunięty od swegospołeczeństwa. Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm- zresztą dość zdrowy - to przeważnie jakieś cierpienia nerek, skórylub też bóle głowy. Tak urodzony człowiek może też okazać skłonności doniedoma-gań na tle cukrzycy. Do czego powinien dążyć? Przede wszystkimdo opanowania swych instynktów i namiętności - wykazuje bowiem rozmaitetendencje ujemne w tych kierunkach, co może narazić go na wielkieprzykrości i duże niebezpieczeństwa. Typ nierozwinięty silnie podpadapod wpływy otoczenia, a jego pragnienie przypodobania się każdemuujemnie może się odbić na jego charakterze. Toteż rodzice i opiekunowietakiego dziecka nieraz martwią się, nie mogąc określić dostateczniejasno wytyczonych linii jego kariery życiowej. Wszechstronnieuzdolnione dziecko urodzone w tym dniu zostaje nieraz tylkopowierzchownym człowiekiem, przechodzącym od jednego zajęcia dodrugiego, zawsze gotowym do porzucenia raz rozpoczętej sprawy na rzeczjakiejś innej.

 

 

Imieniny


30 Maja 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->