Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


"F" 


2 Sierpnia 


"D" 


Wierszyki Na Dobranoc II 


Paweł 


 
6 Października

Przyjazny, sympatyczny - pragnąłby w swym otoczeniu budzić dla siebieżyczliwość i uczucia braterskie. Aby nie wywoływać dysonansów - nierazustępuje innym. Usposobienie jego jest dość postępowe, niezależnie odtego jaką pozycję zajmuje - czy wysoką-, czy niską w życiu. Lubi łączyćsię z innymi we

  współdziałaniu i chętnie bierze udział w towarzystwach,związkach, kompaniach, kooperatywach itp. Trzeba dodać, że z wiekiemrozwija się w nim zadziwiająca zdolność poznawania charakterów ludzkichi dzięki temu coraz lepiej dobiera sobie współpracowników. Człowiek tenjest usposobiony postępowo - okazuje duże ambicje życiowe, a umysłowomoże wykazać znaczną ekspansję. Potrafi być niezależny, gdy tegozajdzie potrzeba, ale rzadko tylko okazuje dumę lub zarozumiałość.Prawy, sympatyczny - w sądach swych jest bezpartyjny, potrafi wysłuchaćobie strony i dojrzeć plusy i minusy każdej sprawy. Z tego też względumoże być dobrym sędzią. Towarzyski, wesoły, zawsze pełen nadziei - jestdobrym kolegą. 2 rodzeństwem utrzymuje dość dobre stosunki. Lubiodbywać krótkie podróże. Kobieta w tym dniu urodzona ma dużo kobiecościi okazuje żywe zainteresowanie sztuką i wszystkim co piękne i wzniosłe.Wady. Beztroski w sprawach pieniężnych, odkładający ważne sprawy,zapominający - nie jest wolny od pożądliwości. Jego natura nieraz bywapodwójna. Co mu grozi? Że może zostać osamotniony pod względemuczuciowym - ewentualnie rozejść się lub zostać z osobą, do której byłbardzo przywiązany. W ogóle trzeba zaznaczyć, że stosunki zprzedstawicielami płci odmiennej mogą przynieść człowiekowi urodzonemudnia tego różne rozczarowania i przykrości. Bowiem jego natura pożądamiłości i w tym kierunku bywa nieraz przewrażliwiony. Organizm jegojest dość zdrowy. W razie przepracowania mogą ucierpieć przedewszystkim nerki, gdyż jest to najwrażliwsza część organizmu. W razieniedomagań dobre usługi może oddać odosobnienie, spokój, starannezachowanie diety, a także rozrywki artystyczne. Wskazane rozwijanie wsobie optymizmu.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->