Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.


 
12 Października

W jakimkolwiek położeniu życiowym by się znalazł - wykazuje cechycharakterystyczne dla człowieka władczego, dążącego do panowania. Toteżlos innych ludzi prędzej czy później staje się zależnym od jego woli.Posiada on tyle siły wewnętrznej i potęgi charakteru oraz pewnościmoralnej, że w końcu

  będzie tryumfował nad swymi rywalami iprzeciwnikami. Dumny, ambitny - pragnie posiąść ogólne uznanie i zyskaćpowszechny szacunek. Jest to człowiek dążący do tego, aby prowadzićżycie intensywne, pełne napięcia. Gorący zwolennik nowych poglądów -może w tym kierunku dochodzić nawet do fanatyzmu. Trzeba dodać, żeinteresuje się również filozofią i zagadnieniami abstrakcyjnymi. Dążydo zrobienia kariery z wielkim taktem i wytrwałością. Jest to zresztąprawdziwie szlachetny człowiek, poważny i opanowany. Toteż najczęściejw jego życiu tak się wszystko wreszcie ułoży, że zajmie dobrestanowisko zabezpieczone odpowiednio materialnie. Żyje dość długo inieraz pędzi życie beztroskie, o ile uda mu się opanować napadymelancholii, jakim czasami podlega. Dzięki swym własnym wysiłkom ipracy wytrwałej - może osiągnąć powodzenie i zadowolenie wewnętrzne.Niechaj jednak nie szuka szczęścia na innych drogach - gdyż nadziejejego wówczas mogą zostać zawiedzione. Kobieta urodzona dnia tego jestniższego wzrostu aniżeli mężczyzna - ma ładną cerę i jest dobrzezbudowana. Ma miły głos, jest dowcipna, często się śmieje - umierównież ocenić wesołość i dowcip innych. Pełna wdzięku - ma ładne ręcei współczujące serce, litujące się nad cierpiącymi i potrzebującymipomocy. Mąż nieraz nie rozumie jej subtelnej natury i dokucza jejzazdrością. Co mu grozi? Że okoliczności życiowe zmuszą go do pracydługiej i ciężkiej, która mu na ogół przyniesie tylko niewielkierezultaty.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.

Gościmy
Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->