Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma


 
19 Października

Temperament jego jest subtelny, artystyczny, lekko zmysłowy i niecoironiczny. Niezwykle ciekawy to człowiek - poszukuje wszystkiego conowe i pragnie czynić odkrycia. Dzięki swej wielkiej intuicji - odczuwaróżne rzeczy niedostępne zrozumieniu otoczenia i dlatego w czynachswych wydaje się nieraz

  niekonsekwentny. Bystry, czujny, ostrożny, ajednocześnie zdecydowany - doskonale orientuje się w sytuacjachżyciowych i odczuwa swe otoczenie. Dzięki tym właściwościom charakterułatwo przychodzi mu zatryumfować nad życiowymi przeciwnościami. Jest tobowiem człowiek, który nie potrafi być biernym w żadnej oak-zji życia.Wrażliwy niezwykle - łatwo daje się unosić krańcowościom. Jest bardzoodważny - ale nie docenia swych przeciwników. A jednak mimo wszystko -dzięki właśnie tej swojej odwadze - zwycięży nawet najpotężniejszychswych wrogów. Stały jest i nieustępliwy - zarówno w obronie własnychswych praw, jak i broniąc swego kraju. Toteż w wojskowości możeosiągnąć powodzenie, a w czasie wojny może nawet wyróżnić sięzaszczytnie. Jego siła wewnętrzna polega na pewnym pierwiastku zdrowegosensu, równowagi i poczuciu całości, który przenika jego naturę zarównofizyczną jak i myślową oraz moralną. Nie znosi niesprawiedliwości imarnych uczynków, a wszystko brzydkie lub nieproporcjonalne działa muna nerwy; nie lubi również wszelkiej przesady, i stara się odrzucić odsiebie uczucia depresji lub niepokoju. Odruchowo dąży do wszystkiego conormalne i naturalne, interesuje się sztuką, a zwłaszcza muzyką. Śpiewwywiera nań całkiem specjalne działanie - a gdy jest zmęczony, smutnylub niedomaga - działanie to jest bardzo dobroczynne. Wady. Mimo swąsilną wolę nieraz pod wpływem otoczenia postępuje lekkomyślnie.Nieostrożny w życiu codziennym - łatwo gubi różne drobiazgi, zapominaoddawać pożyczone książki itp. Gdy mu się na to zwraca uwagę lub go siękrytykuje - bardzo tego nie lubi. Owszem - zawsze pożąda ogólnegouznania i nawet najmniejszym drobiazgiem można go silnie dotknąć.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->