Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.


 
20 Października

Prosty i nie wymuszony jest sposób jego zachowania. Chętnie oddajeprzysługi innym, a w sprawach życia codziennego jest staranny imetodyczny, dążąc do osiągnięcia komfortu i spokoju. Ma zawsze jakąśsprawę, która go absorbuje niezwykle. Chętnie pomaga potrzebującym i wstosunku do nich jest

  uprzejmy i opiekuńczy, nie zapominającjednocześnie również i o swej rodzinie, domownikach i przyjaciołach.Lubi dzieci i ma zamiłowanie do ogrodnictwa. Nie obawia sięniebezpieczeństwa. Nieustępliwy na polu walki - wykazuje dużo spokojnejodwagi. Jest to bowiem człowiek o usposobieniu dość wojowniczym. A przytym jest to człowiek wrażliwy, nie pozbawiony dysonansów wewnętrznych,dzięki temu, że jego charakter jest nierzadko podwójny. Kobieta dziśurodzona ma licznych przyjaciół i jest bardzo popularną pośródprzedstawicieli płci odmiennej, dzięki swemu uprzejmemu zachowaniu sięi wpływowi przyciągającemu jaki wywiera. Jest ona usposobionąprzyjaźnie i życzliwie, nie chciałaby zrobić przykrości nikomu idotknąć jego uczuć. Toteż gdy jest kochaną a nie odczuwa wzajemności �waha się długo i zwleka ze stanowczym rzuceniem swego "nie" na szalę.Jest to jednak źle pojęta uprzejmość. Potrafi być idealną żoną - bowiemjej cała natura pragnie kogoś kochać i uwielbiać i nierzadko nawetdzieci zajmują w jej sercu dopiero drugie miejsce - po mężu. Ktourodził się dzisiaj zazwyczaj ma organizm dość mocny i harmonijniezbudowany. Wady. Dręczą go nierzadko nastroje ponure i chaotyczne. Zbytłatwo poddaje się argumentom przeciwników - a swe zdolności i talentyrozprasza niepotrzebnie we wszystkich kierunkach. Pragnąłby zawszewspomagać każdego, ale nie może zrozumieć tego, że możność skutecznegodopomagania innym rodzi się przede wszystkim z opanowania samegosiebie. Do czego powinien dążyć? Do przezwyciężenia swych złychnastrojów, co mu się w końcu powiedzie.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->