Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.
Warto przeczytać


Oskar 


Gwidon 


G 


26 Maja 


Krzysztof 


 
2 Listopada

Dość zgryźliwy - potrafi umiejętnie maskować swe myśli, a swegowewnętrznego "ja" nie objawia całkowicie, ukrywając swe poglądyistotne. Skryty, krytyczny, sarkastyczny - nie jest jednakże wolnym odzłudzeń jakim nierzadko ulega. Zdecydowany, pewny siebie - raz poczętejsprawy nie opuszcza i

  broni jej czy to w dobrem czy w złem. Trudno gopoznać - potrafi bowiem wyprowadzić innych w pole. Jego myśli sąbardziej kapryśne aniżeli złośliwe, sympatie zaś i antypatie - bardzosilne. Potrafi otaczać się kołem przyjaciół i admiratorów, nieprzyjmując względem nich żadnych zobowiązań. Dyplomatyczny - potrafipogodzić się z wrogiem mimo swą zawziętość i zaciętość. W sprawachspornych wykazuje dużo taktu, a w zawieraniu przyjaźni i jejlikwidowaniu - przejawia dużą umiejętność. Będąc sam władczym i pewnymsiebie - nieraz nie posiada dostatecznej wyrozumiałości dla ludzisłabych i mniej zdolnych: nie może pogodzić się z tym, że poglądyinnych ludzi mogą w tak znacznym stopniu różnić się od jego własnych.Ludzie zmienni i niespokojni wprost działają mu na nerwy. Jego silnawola panuje nad otoczeniem. Nie zna wahań i niepewności, nie znosikompromisów i nie lubi sentymentalizmu. Nieraz zajmują go studiaoryginalne, niezwykłe, a jego poglądy wówczas mogą być dziwne,niecodzienne. W dziedzinie abstrakcji i przeżyć psychicznych czuje sięrównie pewnie jak i w życiu materialnym. Jego kodeks moralny jest dośćwysoki i nieraz surowy. Rzadko myli się w wyborze swej małżonki, anieraz rozpoznaje ją z pierwszego wejrzenia. Wierzy w dziedziczność,przyczynowość i nie jest wolnym od fatalizmu. Wady. Nachodzą nań okresywielkiej bierności. Swych licznych przyjaciół toleruje tak długo przysobie - dopóki mu są potrzebni. Gdy stają się zbyteczni - odwraca sięod nich po prostu.

 

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->