Cytat Dnia


Życie jest jak kuchnia - aby zrobić w niej cokolwiek, trzeba pobrudzić ręce.


 
23 Listopada

Bardzo pojętny, niezwykle wrażliwy i subtelny - łatwo przejrzy na wylotwszelką intrygę i z tego powodu może być dobrym detektywem.Indywidualność takiego człowieka podobna jest wewnętrznie do łucznika,który ma przed sobą cel odległy i nie traci go z oczu, wierząc święcie,że w końcu go

  dosięgnie. Ma on bowiem wysokie ideały, do których dąży zpilnością. Nie tylko sam rozwija się nieustannie i dąży naprzód, alerównież chętnie pomaga innym w rozwoju. Skłonny do sportów wszelkiegorodzaju, jest sprawiedliwy i religijny. Czego się strzec winien?Wysiłków bezpłodnych, marzeń, projektów bezpożytecznych, które niewydadzą rezultatów praktycznych. Jaka jest jego największa wada? Jegowspółdziałanie z innymi zależy raczej od kaprysu i przypadku, aniżeliod rozsądnego rozważenia sprawy. Stąd też rezultaty tego współdziałanianie zawsze będą pomyślne i lepiej na nie nie liczyć. Jednakże jegoniepodległy umysł i zamiłowanie do naturalności, prostoty ibezpośredniości - przyniosą mu pociechę w jego przejściach itrudnościach. Urodziny te najczęściej dają dwa małżeństwa. Podobnie jakwielorakie są zdolności takiego człowieka - zawód jego również bywapodwójny. Stosunki towarzyskie okażą się w życiu bardzo pożyteczne aosoby wyżej postawione udzielą mu swego poparcia. Czeka go życie dośćdługie, a choroby, jakie mu grożą - przeważnie będą krótkotrwałe.Często zmienia miejsce pobytu - co nieraz ma związek z zawodem. Wpierwszej połowie życia nieraz czekają go trudności, później zaś jegosytuacja życiowa wybitnie się poprawia.

 

 

Imieniny


27 Września 2023
Środa
Imieniny obchodzą:
Amadeusz, Amedeusz,
Damian, Kosma,
Przedbor, Urban
Do końca roku zostało 96 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->