Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
Warto przeczytać


26 Grudnia 


STEFANIA 


Strzelec 


16 Czerwca 


30 Listopada 


 
28 Listopada

Jego usposobienie jest radosne i młodzieńcze nawet w starości.Zachowanie się jego jest w sposób naturalny uprzejme i tylko wobecności wrogów staje się szorstkie lub wyzywające. Entuzjastyczny,pełen nadziei - jest nieco niespokojny, zarówno fizycznie jak ipsychicznie, Nieraz

  realizuje od razu kilka projektów i zmienia swójzawód. Ma skłonność do podróżowania, zmieniania miejsca zamieszkania,za- równo jak i do czynienia odkryć lub wynalazków. Co mu grozi? Żebędzie wykorzystanym przez innych ludzi i na skutek tego nie osiągnieani zbytniego uznania ani powodzenia. Nie jest on bynajmniej pozbawionypróżności - owszem, bardzo jest przejęty samym sobą. Rozpraszając swąenergię w pogoni za nierealnymi koncepcjami lub w zawodach dlańniekorzystnych - może być narażony na straty. Wady. Nierozwinięty -pragnie za wszelką cenę zachować swą wolność i uważa małżeństwo zaciężkie brzemię. Kobiety są nieostrożne i zbyt swawolne w obejściu zmężczyznami - co przejawia się zwłaszcza w życiu sportowym. Naśladująwówczas zachowanie się i sposób mówienia mężczyzny - lubując się wwyrażeniach drastycznych. Zarówno mężczyzna jak i kobieta, znajdującsię na niższym stopniu rozwoju - mimo pewną szorstką serdeczność, jakąokazują - przejawiają dużo egoizmu - i brak zastanowienia. Brak im teżnieraz poczucia sympatii i lojalności - gdyż żyją oni wyłącznie chwiląteraźniejszą, nie myśląc o przeszłości i nie zaprzątając sobie głowyprzyszłością.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->