Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


"C" 


KINGA 


20 Marca 


"O" 


Wierszyki miłosne VI 


 
3 Grudnia

Lubi przewodzić innym w sposób bardzo przyjemny. Gdy staje się bardziejsamodzielny - człowiek urodzony dzisiaj czuje się pokrzywdzony i zarazma ochotę odsunąć się od ludzi, aby narzekać w samotności. Lecz jegopotrzeby towarzyskie i pożądanie otoczenia są tak silne, że wkrótceszuka

  nowych okazji, aby propagować swoje idee i zyskiwać zwolenników.Swe zamiary przeprowadza nieraz z wielką przebiegliwością, łączącdyplomację ze stałością w poglądach i celach życiowych. Rządzi innymiludźmi lub wywiera wpływ na nich, wykazując przy tym nierzadko dużąrezerwę. Jakie są jego wady? Nieraz jest zbyt zarozumiałym a takżeprzejawia skłonność do robienia z najmniejszej okoliczności wielkichrzeczy, wykazując zbytnią im-pulsywność lub niestałość sympatyj. Czegosię strzec winien? Jego projekty są tego rodzaju, że mogą go narazić narozmaite niebezpieczeństwa. Do czego powinien dążyć? Niechaj niepowiększa zbyt pochopnie ilości swych zaufanych przyjaciół pamiętając otym, że jego najlepsze intencje mogą zostać źle zrozumiane. Wypoczyneki spokój - to rzeczy bardzo potrzebne temu kto urodził się dzisiaj.Zanim zdecyduje się uczynić ważny krok w życiu - niechaj pierwejzastanowi się nad nim gruntownie - nie poddając się pierwszemuimpulsowi - zwłaszcza gdy chodzi o dzieło miłosierdzia. Niechaj nieoczekuje wdzięczności od ludzi albo słusznej oceny swych czynów - lecznagrody za swą bezinteresowną działalność niechaj szuka w głosiewłasnego sumienia. Jest to zadanie dość trudne lecz jego nagrodą będziewewnętrzny spokój i szczęście.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->