Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.


 
12 Grudnia

Umysł jego lubuje się we wszystkim co artystyczne, estetyczne,harmonijne i piękne. Zwłaszcza piękno przyrody ma w nim wielkiegozwolennika. Patriotycznie usposobiony - chętnie poddaje się prawu.Niepodległy, energiczny, wspaniałomyślny, o żywym temperamencie, chętnydo walki - pragnie

  dobrego stanowiska i władzy, okazując zimną krew,szybką decyzję i zręczność w rozkazywaniu innym. Charakter jego jestżywy, energiczny, ruchliwy, wesoły, swobodny. Jest to człowiektowarzyski, o inklinacjach społecznych. Doskonale potrafi prowadzićkonwersację na większych zebraniach. Jest dobrym mówcą. Jegousposobienie jest mniej lub więcej filozoficzne. Możność argumentowaniai dowodzenia sprawia mu wielką prze-jemność. Łatwo może osiągnąćpowodzenie jako prawnik, dziennikarz, literat, polemista. Doskonałerezultaty może również osiągnąć wykładając filozofię, historię lubreligię, przy czym jednak większe powodzenie osiągnie w nauczaniu osóbstarszych aniżeli młodzieży. Chętnie chciałby pomagać potrzebującym iwspierać cierpiących; pośród ludzi w dniu tym urodzonych spotykamyszermierzy postępu. Gdy raz zainteresuje się sprawami społecznymi -zbiera starannie wszelkie niezbędne dane, a w swych projektach okazujedużo zdrowego sensu. Jego teorie nie pochodzą bowiem wyłącznie zksiążek lecz swe powstanie zawdziączają zetknięcia się z cierpiącąludzkością. niezależność łącznie z obojętnością na sprawy innych. Duchjego jest ochoczy do walki i dość kłótliwy, umysł przenikliwy a dowcipostry. Na ogół jest to człowiek niespokojny, entuzjasta.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->