Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


18 Stycznia 


Skorpion 


JOLANTA 


13 Września 


Oskar 


 
16 Grudnia

Cechuje go ruchliwość, która dochodzi nawet do niepokoju.Przedsiębiorczy, ma zamiłowanie do planów szerokich. Ciało jego zdrowei zwinne; okazuje zdolności do wszystkich sportów. Natura takiegoczłowieka jest dość impulsywna i popędliwa. Od popełniania większychbłędów życiowych

  strzeże go jednak silnie rozwinięta intuicja. Taintensywna aktywność i obrotność zapewnia mu powodzenie wewspółdziałaniu. W małżeństwie zazwyczaj stosunki układają się dośćharmonijnie. W sprawach finansowych okazuje doskonałą orientację iosiągnięcie powodzenia materialnego przychodzi mu bez trudności. Razokreśliwszy swój cel - zdąża wprost do niego, a dzięki swym zdolnościomorientowania się w sytuacji - może zostać dobrym finansistą. Ludzienierozwinięci natomiast działają pod wpływem impulsu i przypisująniepotrzebną wagę mało znaczącym szczegółom, co zmniejsza ichpowodzenie i sukcesy. Kobieta tak urodzona ma predyspozycję do dwóchmałżeństw albo też dłuższych związków. Co mu grozi? Że sam może sięstać swym największym wrogiem i wskutek tego będzie prowadzić życiedość smutne. Czego się strzec winien? Aby nie ulegać zbytnio swejzmysłowości, gdyż w związku z tym mogą go spotkać większe przykrości.Stosunki z krewnymi zapowiadają się niezbyt pomyślnie. Niechaj sięstrzeże, aby jego umysł nie zajmował się projektami niefortunnymi,które się niezbyt zrealizują. W razie niedomagania - przyczyną będziezapewne przepracowanie lub przesadny niepokój. Świeże powietrze ilekkie ćwiczenia cielesne okażą się wówczas najlepszymi środkamikuracyjnymi.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->