Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Warto przeczytać


6 Czerwca 


CELESTYNA 


4 Października 


16 Stycznia 


"R" 


 
19 Grudnia

Ambitny - pragnie czegoś dokonać i coś osiągnąć, ale czyni to wszystkowięcej z przyrodzonego popędu i swej impulsywnej natury - zresztą, dośćsympatycznej, aniżeli powodowany pragnieniem zrobienia kariery. Dwaróżne charaktery posiada ten człowiek: jeden wewnętrzny a drugizewnętrzny.

  Oba są bardzo przedsiębiorcze, ryzykujące, beztroskie, ajednocześnie nadzwyczaj wrażliwe, czułe i zamknięte w sobie - i dlategoniełatwo jest takiego człowieka poznać i ocenić należycie. Nieraz jestteż drażliwym i niespokojnym, co tłumaczy się różnicą tych obu natur,gdy pragną się manifestować jednocześnie. Ta podwójność w jego życiuprzejawia się dość często - nieraz jego zawód jest podwójny lub teżposiada dwa jednoczesne źródła dochodu, dwa mieszkania lub zawiera dwamałżeństwa albo też dłuższe związki. Jest to natura wiele obiecująca -ale nie zawsze warunki życiowe pozwolą się jej rozwinąć odpowiednio.Przyjemny i wesoły kompan - potrafi ironizować nad sobą samym. Czegosię strzec winien? Aby nie pozostać bez inicjatywy, nie być pozbawionymkierunku w jakim powinien koncentrować swe siły. Wówczas bowiem możesię zbytnio rozpraszać, stwarzając sobie liczne trudności i przejścia.Kobieta urodzona dnia tego posiada - jak i mężczyzna - dużo szczerości,bezpośredniości i otwartości, a jej życzliwy i koleżeński stosunek domężczyzn nieraz wywołuje nieporozumienia. Jej przyjaźń bowiem bywabrana za miłość a miłość za przyjaźń. Gdy powstają takienieporozumienia - wykazuje ona dużo dumy i wyniosłości, a jej uśmiechpokrywa nierzadko głębokie cierpienie. Po takich przeżyciach staje siębardzo ostrożna, samoopanowana, broniąca się przed głębszym uczuciem,dzięki czemu otoczenie uważa ją za kokietkę - zresztą - zupełnieniesłusznie.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->