Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


20 Kwietnia 


CZESŁAWA 


MAJA 


7 Kwietnia 


"W" 


 
23 Grudnia

Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawił i jaki maprzed oczyma nieustannie: pragnie go widzieć zakutym w formę,zmaterializowanym, zrealizowanym jak najdokładniej. Praktyczny,spokojny, nieustannie wszystko rozważający, dogmatyczny, opanowany - mawielkie

  zaufanie do własnych zdolności, jest przekonany o swympowodzeniu i wierzy święcie w słuszność swej sprawy. Niezbyt towarzyskii niewielu ma tylko przyjaciół; przeważnie widzi go się samego. Jednogo tylko wypełnia pragnienie: osiągnięcia jak najwyższego wy-niesienia. Dąży też nieustannie do tego celu, a dzięki wytrwałości jakago ożywia - najczęściej dopnie swego i zrealizuje swe zamierzenia.Umysł jego bardzo subtelny i dyplomatyczny - wykazuje nadzwyczajnezdolności dostosowywania się do okoliczności życiowych, co pozwala mu wżyciu uzyskać dobre stanowisko i osiągnąć uznanie. Jaka jest jegonajwiększa zaleta? Jego główna siła polega na zdolności koncentrowaniasię na dokonywanej pracy i na umiejętności realizowania swych ideałów ipragnień. O co winien się troszczyć? Taka silna materializacja umysłuma swoje złe strony, gdyż może nań sprowadzić niezadowolenie imelancholię. Powinien z tym walczyć i nie poddawać się depresji.Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm - toniestrawność i predyspozycja do depresji. Nieraz też niedomaga z powoduprzepracowania. Ponieważ we wszystkim, co przedsiębierze, dąży doosiągnięcia jak największej doskonałości - nie zawsze zdaje sobiesprawę z sił własnego organizmu i przecenia jego wytrzymałość.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->