Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


16 Października 


27 Grudnia 


Ś 


Patryk 


12 Grudnia 


 
23 Grudnia

Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawił i jaki maprzed oczyma nieustannie: pragnie go widzieć zakutym w formę,zmaterializowanym, zrealizowanym jak najdokładniej. Praktyczny,spokojny, nieustannie wszystko rozważający, dogmatyczny, opanowany - mawielkie

  zaufanie do własnych zdolności, jest przekonany o swympowodzeniu i wierzy święcie w słuszność swej sprawy. Niezbyt towarzyskii niewielu ma tylko przyjaciół; przeważnie widzi go się samego. Jednogo tylko wypełnia pragnienie: osiągnięcia jak najwyższego wy-niesienia. Dąży też nieustannie do tego celu, a dzięki wytrwałości jakago ożywia - najczęściej dopnie swego i zrealizuje swe zamierzenia.Umysł jego bardzo subtelny i dyplomatyczny - wykazuje nadzwyczajnezdolności dostosowywania się do okoliczności życiowych, co pozwala mu wżyciu uzyskać dobre stanowisko i osiągnąć uznanie. Jaka jest jegonajwiększa zaleta? Jego główna siła polega na zdolności koncentrowaniasię na dokonywanej pracy i na umiejętności realizowania swych ideałów ipragnień. O co winien się troszczyć? Taka silna materializacja umysłuma swoje złe strony, gdyż może nań sprowadzić niezadowolenie imelancholię. Powinien z tym walczyć i nie poddawać się depresji.Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm - toniestrawność i predyspozycja do depresji. Nieraz też niedomaga z powoduprzepracowania. Ponieważ we wszystkim, co przedsiębierze, dąży doosiągnięcia jak największej doskonałości - nie zawsze zdaje sobiesprawę z sił własnego organizmu i przecenia jego wytrzymałość.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->