Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.


 
24 Grudnia

Potrafi być poważnym z poważnymi a wesołym z wesołymi. Subtelny, pełenprojektów, wynalazczy, bystro orientujący się - jest uczuciowy izmysłowy. Lojalny, zamknięty w sobie, w sprawach pieniężnych zarównojak i w interesach jest bardzo troskliwy. Obietnic swych dotrzymuje.Życie jego pełne jest

  wysiłków gorliwych, lecz kapryśnych, przerywanychi zmiennych. Do małżeństwa się nie spieszy. Największe powodzenieosiągnie w zawodzie jaki wymaga pracy powolnej, starannej, przezornej,jak np. budownictwo, rolnictwo itp. Co mu grozi? Niebezpieczeństwaspowodowane przez jego własnych przyjaciół i niepowodzenia wpoczynaniach życiowych. Jego protektorzy są mało solidni, a ostatecznerezultaty jego pracy i wysiłków życiowych mogą być niewielkie. Organizmposiada dość mocny, a z wiekiem jego siły życiowe się poprawiają istaje się coraz zdrowszym. Choroby przeważnie powstają z powodu jegomelancholijnych skłonności i depresji, jaka go często ogarnia. Powiniendążyć do tego, aby zwalczać swe skłonności melancholijne i wszelkimisposobami starać się rozpraszać depresję jakiej często podlega gdyższkodzi mu ona zarówno na zdrowiu jak i w karierze życiowej. Jakwychować dziecko urodzone dnia tego? Jest ono bardzo wrażliwe i łatwopodlega wpływowi otoczenia. Toteż należy je strzec przed towarzystwemludzi szorstkich i prostackich, gdyż może od nich łatwo przejąć ichsposób zachowania się. Ma ono skłonności do arogancji i wyniosłości, naco należy zwracać uwagę, ucząc je samoopanowania i skromności - i to odnajwcześniejszych lat życia.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->