Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.


 
27 Grudnia

Poważny i wymagający - okazuje dużo sympatii innym i ma współczucie dlaich słabości i ułomności. Rozważny, nic nie przedsiębierze bezgruntownego zastanowienia się i dojrzałego obmyślenia. Zręczny,ruchliwy, zawsze gotów do czynu - jest dobrym organizatorem i potrafikontrolować pracę

  innych. Zdolności jego są wybitne a energia znaczna -wobec tego w życiu sam sobie daje radę bez pomocy innych ludzi iniezależnie od otoczenia. Najszczęśliwszym czuje się pośród swej pracy.Jest to twórca a nie naśladowca, toteż nie szuka w życiu ostentacji itaniej reklamy. Trzeba dodać, że w zachowaniu się swym może być niecoszorstki i porywczy, a jego gesty stają się wówczas szybkie, urywane.Gniew jego wzrasta powoli i niełatwo się uspokaja. Długo pamiętadoznane urazy - jednakże bez chęci mszczenia się za nie. W uczuciachswych waha się i nie można o nim powiedzieć, aby był stałym podwzględem uczuciowym; albo też znowu życie jego tak się ułoży, żedoświadcza tej niestałości od innych i cierpi przez osoby kochane.Czego się strzec winien? Mimo całą swą ostrożność może jednak okazaćbrak przezorności, a chociaż nieraz odmawia sobie, aby ratować innych,może zostać oszukanym, a nawet i okradzionym. Aczkolwiek okazuje dużorezerwy - czasami znowu bywa zbytnio otwartym, co może go narazić naszkody życiowe. Stosunki z ojcem, który nierzadko ma charaktergwałtowny - nie układają się zbyt pomyślnie, co da się powiedziećogólnie o stosunkach rodzinnych osób urodzonych w tym dniu. Takiczłowiek może zdobyć majątek dzięki własnym wysiłkom - i daleko więcejbędzie zawdzięczać swej zręczności życiowej aniżeli pomocy innych lubspadkom.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->